SPOK

SPOK

Short url: 

https://squ.at/r/8hq

Het spekulatie onderzoeks kollektief houdt de handel en wandel van huisbazen in de gaten. Speciaal handig voor als je wat wil kraken of problemen met je huisbaas hebt.

Klik > Uitzoektips!

opening times: 

iedere woensdag van 20.00-21.00 inloopspreekuur
daarnaast bijna 24/7 online bereikbaar

categories: 

  • advice/help/office hours

additional tags: 

  • spreekuur (KSU)

email: 

SPOK
Spuistraat 5
1012SP Amsterdam
Netherlands

Wednesday 27 March

Wednesday 3 April

Wednesday 10 April

Wednesday 17 April

Wednesday 24 April

Wednesday 1 May

Wednesday 8 May

Wednesday 15 May

Wednesday 22 May

Wednesday 29 May