8. Anarchistický festival knihy

Cancelled: Saturday, 17 October

8th Prague Anarchist Bookfair

Short url: 

https://squ.at/r/78m1
Cancelled

 Letošní bookfair se ruší. Uvidíme se v květnu 2021
Vzhledem k nepříznivě se vyvíjející pandemii COVID 19 nám nepřijde odpovědné a smysluplné dělat knižní festival, byť v osekané podobě. Bez ohledu na to, s jakými omezeními přijde vláda, jsme se tak rozhodli letošní bookfair zrušit. Uvidíme se v květnu 2021.


To však neznamená, že bychom zaháleli. Čtyři bedny knih z Active Distribution sice nebudou k dostání na bookfairu, ale budete se mít možnost pro ně stavit v družstevním obchůdku Roleta 39 na pražském Žižkově. Pro mimopražské připravuje Roleta 39 také e-shop. V Roletě je a bude k dostání také celá řada zinů a knížek od nakladatelů, kteří by byli na bookfairu. Neklid i Anarchistická federace připravují řadu knih, o kterých vám také na našich sociálních sítích dáme vědět. Tak nás sledujte, kupujte si knížky, protože tím podpoříte radikální nakladatele, družstvo nebo i naší distribuci. A ČTĚTE. „Lockdownu“ můžeme využít k tomu, že se vyzbrojíme politickou imaginací, kterou budeme potřebovat v dalším kolektivním úsilí o sociální změny.

Date & Time: 

Saturday, 17 October, 2020 (All day)

Category: 

  • book shop/info shop/library
  • food
  • (free) shop/market

Topics: 

  • Bookfair

Price: 

  • free
  • by donation

email: 

Cross Club
Plynární 23
17000 Prague
Czech Republic

Directions: 

Metro C "Nádraží Holešovice".

Salé is an anarchist infocentrum in Prague, Czech Republic. We offer a space for anti-authoritarian collectives and individuals. In case you want to organise some program, use our email sale(at)riseup.net or just come by.  All dishes in Salé are strictly vegan. Check the program for events.

categories: 

  • advice/help/office hours / bar/cafe / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / work space/diy

opening times: 

Check on website
 

Klinika was evicted in January 2019

categories: 

  • action/protest/camp / advice/help/office hours / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / music/concert / theater / work space/diy