Anarchistický festival knihy 2021

Sunday, 20 June

8th Prague Anarchist Bookfair

Short url: 

https://squ.at/r/78m1

 Letošní bookfair se ruší. Uvidíme se v květnu 2021
Vzhledem k nepříznivě se vyvíjející pandemii COVID 19 nám nepřijde odpovědné a smysluplné dělat knižní festival, byť v osekané podobě. Bez ohledu na to, s jakými omezeními přijde vláda, jsme se tak rozhodli letošní bookfair zrušit. Uvidíme se v květnu 2021.


To však neznamená, že bychom zaháleli. Čtyři bedny knih z Active Distribution sice nebudou k dostání na bookfairu, ale budete se mít možnost pro ně stavit v družstevním obchůdku Roleta 39 na pražském Žižkově. Pro mimopražské připravuje Roleta 39 také e-shop. V Roletě je a bude k dostání také celá řada zinů a knížek od nakladatelů, kteří by byli na bookfairu. Neklid i Anarchistická federace připravují řadu knih, o kterých vám také na našich sociálních sítích dáme vědět. Tak nás sledujte, kupujte si knížky, protože tím podpoříte radikální nakladatele, družstvo nebo i naší distribuci. A ČTĚTE. „Lockdownu“ můžeme využít k tomu, že se vyzbrojíme politickou imaginací, kterou budeme potřebovat v dalším kolektivním úsilí o sociální změny.

Date & Time: 

Sunday, 20 June, 2021 (All day)

Category: 

  • book shop/info shop/library
  • food
  • (free) shop/market

Topics: 

  • Bookfair

Price: 

  • free
  • by donation

email: 

Cross Club
Plynární 23
17000 Prague
Czech Republic

Directions: 

Metro C "Nádraží Holešovice".

Salé was an anarchist infocentrum in Prague, Czech Republic. We offered a space for anti-authoritarian collectives and individuals.

Now we do events at other nice places around.

categories: 

  • advice/help/office hours / bar/cafe / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / work space/diy

opening times: 

Check on website
 

Klinika was evicted in January 2019

categories: 

  • action/protest/camp / advice/help/office hours / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / music/concert / theater / work space/diy

Zveme vás na 10. ročník Anarchistického festivalu knihy, který proběhne v sobotu 26.-27. května 2023 v Praze.

categories: 

  • book shop/info shop/library / discussion/presentation