Promítání: Earth First

Wednesday, 26 June

Promítání: Earth First

Short url: 

https://squ.at/r/6kfr

Volná komunita Voice of Anarchopacifism ve spolupráci s Infocentrem Salé vás zve 26. června od 19.00 na promítání dokumentárního filmu “Earth First! Politika radikálního environmentalismu” .I když, nebo možná právě proto, že se jedná o film vzniklý před více než třiceti lety, může přinášet mnoho zajimavých podnětů k zamyšlení.Tento film je o teorii a praxi Earth First – sítích radikálně evironmentálních skupin využívajících taktiky přímé akce. Těšit se můžete na rozhovory s významnými osobnostmi EF, ve kterých vysvětlují své pohnutky k přímé akci v obraně divoké přírody a ohrožených živočišných druhů. Film také popisuje jednotlivé taktiky a jejich uplatnění v kampaních proti konkrétním destruktorům planetárních ekosystémů.
Dokument je sestavený převážně ze záběrů pořízených na festivalu Round River Rendezvous v roce 1987 samotnými aktivisty. Rozhovory poskytli Dave Foreman, Mike Roselle, Bob Hattoy nebo Bill Devall.(oficiální text distributora)Přijďte zhlédnout tento film a třeba i podiskutovat. Samozřejmě nebude chybět  něco dobrého k zakousnutí.

Date & Time: 

Wednesday, 26 June, 2019 - 18:00

Category: 

  • bar/cafe
  • book shop/info shop/library
  • food
  • (free) shop/market

Price: 

  • by donation
Salé
Orebitská 14
Czech Republic

Salé is an anarchist infocentrum in Prague, Czech Republic. We offer a space for anti-authoritarian collectives and individuals. In case you want to organise some program, use our email sale(at)riseup.net or just come by.  All dishes in Salé are strictly vegan. Check the program for events.

categories: 

  • advice/help/office hours / bar/cafe / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / work space/diy

opening times: 

Check on website