Lidová kuchyně na Salé: Klinika (pře)žije

Saturday, 16 September

Lidová kuchyně na Salé: Klinika (pře)žije

Short url: 

https://squ.at/r/3b76

Bramborové knedlíky plněné uzeným tofu a robi, osmažená cibulka, zelí
polívka, dezert

vše vegan jako vždy
 
Oběd tentokrát benefiční pro Kliniku, protože je v ohrožení:

ZACHRAŇME KLINIKU

Klinika už funguje skoro tři roky a pro spoustu lidí se stala místem, o které nechtějí přijít. Potkali tu skvělé přátele, naučili se zpívat, hebrejsky nebo se norsky zeptat na cestu, dozvěděli se o antropologii sídlišť nebo dělnických organizacích v zahraničí, slyšeli tu poprvé svoji oblíbenou kapelu nebo jen jeden letní večer seděli pod hvězdnou oblohou na klinické zahradě. Klinika se zapsala do myslí a srdcí mnoha z nás a teď je potřeba ji ubránit.

Záchrana Kliniky je bojem o podobu města, ve kterém budeme žít, a o hodnoty, o něž se bude společnost opírat. Pokud Kliniku podporujete, zůstaňte prosím ve střehu a buďte připravené a připraveni udržet v Praze autonomní prostor.
Už teď potřebujeme pomoct s hrazením pokut od státu a nákladů na právníka. Pokud můžete přispět na transparentní účet nebo uspořádat benefiční akci, budeme rádi!

NAŠÍ ZBRANÍ JE SOLIDARITA A BEZ VAŠEHO ZAPOJENÍ KLINIKA NEPŘEŽIJE!

https://klinika.451.cz/2017/09/kdo-a-proc-se-snazi-znicit-kliniku/

Date & Time: 

Saturday, 16 September, 2017 - 13:00

Category: 

  • food

Price: 

  • 3-5 €
Salé
Orebitská 14
Prague
Czech Republic

Salé is an anarchist infocentrum in Prague, Czech Republic. We offer a space for anti-authoritarian collectives and individuals. In case you want to organise some program, use our email sale(at)riseup.net or just come by.  All dishes in Salé are strictly vegan. Check the program for events.

categories: 

  • advice/help/office hours / bar/cafe / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / work space/diy

opening times: 

Check on website
 

KLINIKA: ANTICOMMERCIAL CULTURAL AND SOCIAL CENTRE IN PRAGUE

categories: 

  • action/protest/camp / advice/help/office hours / book shop/info shop/library / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / food / (free) shop/market / meeting / music / theater / work space/diy