benefiční vegan burger takeaway (pro zapatisty z Chiapasu)

Monday, 7 December

benefiční vegan burger takeaway (pro zapatisty z Chiapasu)

Short url: 

https://squ.at/r/83uz

BENEFIČNÍ VEGAN BURGERY pro mexické Zapatisty na Žižkově! V pondělí 7.12 otevřeme TAKE AWAY okénko +DOVOZ až domů 🚔!
🍔CHIAPAS - s jalapeños, tabascem a chipotle mayo
🍔KRONŠTAD - s "vodka BBQ" omáčkou a karamelizovanou cibulkou
🍔 SALÉ - naprosto klasický burger
🍔 BELLA CIAO - se "sýrovou" omáčkou
+ zapatistická káva od www.blackseeds.net

VÝTĚŽEK Z BURGERŮ věnujeme Zapatistům v nejchudším mexickém státu Chiapasu, který nyní zasáhly velice silné povodně. Zapatisté bojují proti chudobě, proti špatným životním podmínkám místního obyvatelstva a za rovná práva pro všechny. Tvoří svéprávné samostatné komunity s vlastním vzdělávacím, zdravotním i sociálním systémem a jsou inspirací všem, kteří se snaží fungovat nezávisle na vládě, v souladu s životním prostředím.

CENA BURGERŮ? Jako vždy je dobrovolná, jako ostatně vše od Food Not Bombs. Je na tobě, kolik nám za burger přispěješ. Doporučená cena je třeba 66 až 161 Kč, ideálně kilo. Pokud nemáš peníze a chceš se přijít najíst, tak je to uplně v pohodě.

❗ SPECIÁLNÍ AKCE ! Sbíráme stany a zimní spacky pro Jako doma a Food Not Bombs - ženy bez domova. JEDEN DONESENEJ STAN/SPACÁK = JEDEN VEGAN BURGER ZDARMA

❗ TAKE AWAY okno bude otevřeno 12:00 - 20:00. Při objednávce dopředu lze domluvit na vyzvednutí burgerů 20:00 - 22:00 před postorem 39, kam vám je donese delivery poslíček.

❗ ROZVOZ burgerů bude probíhat celý den od 12:00 do 22:00. Nutno objednat dopředu ideálně do 6.12 SMS na 605 527 368 ve formě " Jméno, adresa, počet burgerů, kontaktní telefon". Příklad - "Jan Novák, Pekelná ulice, 666, Praha 6, 5x Chiapas burger, 2x Kronštadt,telefon 606 666, 666". Na objednávky v den akce 7.12 máme omezenou kapacit. Příspěvek na benzín je v dobrovolné výši - dvacka, pade.. Rozvoz je od 3 ks burgerů.

 

Date & Time: 

Monday, 7 December, 2020 - 12:00

Category: 

  • food

Price: 

  • by donation
Prostor 39
Řehořova 39
Czech Republic

Squat: 

Former squat, now legalised

Anarchist iniciative cooking and serving food to everyone without difference etc., happy to see comrades, travellers and visitors. See you.

categories: 

  • action/protest/camp / advice/help/office hours / food / (free) shop/market / meeting

opening times: 

see on radar