Benefiční bazar pro Kliniku

Saturday, 11 May

Benefiční bazar pro Kliniku

Short url: 

https://squ.at/r/71ir

Na sobotu 11. května svoláváme k účasti na benefiční akci na podporu kolektivu autonomního sociálního centra Klinika. Zaplníme prostor Studia Paměť různým second hand / recyklovaným zbožím: oblečení, květiny, LP desky, vetešnictví, autorská tvorba. Primárním motivem je věnovat výtěžek na podporu kolektivu. Přijďte si k nám pořídit nějaké pěkné kousky za dobrovolný příspěvek a podpořte tím dobrou věc.

Věříme, že sociální prostory fungující na bázi samosprávy jsou důležité pro každé město a cítíme, že je třeba projevit solidaritu napříč kulturní scénou. Jak jste asi měli možnost zaznamenat v mediálním prostoru, Klinika je z důvodu pochybného exekučního procesu vystavena nepříjemné finanční tísni, která se nejvíce dotýká jedné členky kolektivu. Rozhodli jsme se, že se do vlny benefičních akci zapojíme i my.

CHCETE SE ZAPOJIT I VY?
Máte doma přebytečné oblečení, květiny, knihy, veteš, produkujete nějakou autorskou tvorbu nebo máte zájem připravit jednoduché občerstvení pro účastníky akce? Ozvěte se nám a doražte podpořit akci prodejem, nebo nám vaše věci věnujte a my se o zbytek postaráme. Prezence a pomoc každého je vítána, i když by příspěvek byl jen symbolický.

Více info brzy.
Naší zbraní je solidarita!

Date & Time: 

Saturday, 11 May, 2019 - 12:00

Category: 

  • (free) shop/market

Price: 

  • by donation
Studio Paměť
Soukenická 29
11000 Prague
Czech Republic

„Stavíme se proti byrokratickému systému s centralizovanou mocí, který je sociálně nespravedlivý a dlouhodobě neudržitelný, bez ohledu na to, zda funguje ve státech kapitalistických nebo tzv. socialistických.

categories: 

  • action/protest/camp / book shop/info shop/library / children's activity / course/workshop / discussion/presentation / exhibition / film / work space/diy