Dyżury związkowe ZSP Wrocław w każdy 1. poniedziałek miesiąca godz. 16-18. Bezpłatne porady prawne i pomoc z problemami w pracy.

Montag, 4 Dezember

Dyżury związkowe ZSP Wrocław w każdy 1. poniedziałek miesiąca godz. 16-18. Bezpłatne porady prawne i pomoc z problemami w pracy.

Short url: 

https://squ.at/r/9qdh

Miejsce: ul. Księcia Witolda 78
Data: Każdy pierwszy poniedziałek miesiąca
Godzina: 16:00 - 18:00.

W szkole jesteśmy uczeni nie podstaw kodeksu pracy czy działania w związkach, a podstaw przedsiębiorczości i indywidualizmu. Gdy trafiamy na rynek pracy, często pracobiorcy wykorzystują naszą niewiedzę.

Pracownicy/czki nie znają podstawowych praw, nie wiedzą, co im przysługuje. Kiedy pojawia się problem, często nie wiedzą, gdzie szukać podpowiedzi i zgadzają się na to, co jest im wmawiane przez przełożonych

Jeśli masz problemy w pracy, czy to jest mobbing, czy kradzież pensji, czy cokolwiek innego, możesz spotkać się ze związkowcem i porozmawiać.


Zapraszamy w każdy 1. poniedziałek miesiąca w godz. 16-18. Ul. Księcia Witolda 78.

Datum & Zeit: 

Montag, 4 Dezember, 2023 - 16:00

Kategorie: 

  • Beratung/Hilfe/Sprechstunde

Preis: 

  • umsonst
Komitywa
Rejtana
3
50-015 Wrocław
Polen

Wegbeschreibung: 

Suterena, za kratą.

Związek Syndykalistów Polski jest organizacją dążącą do zastąpienia społeczeństwa opierającego się na wyzysku oraz hierarchii, społeczeństwem równych i wolnych jednostek.

Kategorien: 

  • Aktion/Protest/Camp / Beratung/Hilfe/Sprechstunde / Buch-/Infoladen/Bücherei / Kurs/Workshop / Gerichtsprozess / Diskussion/Vortrag / Führung / Treffen / Theater / Arbeitsplatz/Selbermachen