Freak Yoga Fest

Samstag, 17 Juni bis Sonntag, 18 Juni

Freak Yoga Fest

Short url: 

https://squ.at/r/9ggi

Freak Yoga Fest
17-18 czerwca 2023
Ada Puławska, Warszawa

Zapraszamy do spędzenia czerwcowego weekendu razem z nami, by poznawać i zgłębiać rozmaite ścieżki Jogi z różnymi nauczycielami!  
Freak Yoga Fest wypełnią też wykłady, medytacja, warsztaty masażu, kąpiel w dźwiękach mis i gongów oraz koncerty. Poza tym vegan piknik, targi handmade, i strefa chill. Szczegółowy program festu pojawi się niebawem!  
Zajęcia przeznaczone są dla osób na każdym poziomie zaawansowania w praktyce Jogi  
Wszystkie warsztaty będą bezpłatne, jednak ideą festu jest wsparcie No Borders Team ( [www.facebook.com/nobordersteam/]) także można spodziewać się puszki i nie wahać się ją na ten cel zasilić!

No Borders Team to oddolna grupa sprzeciwiającą się działaniom władzy na granicy i wspierająca uchodźców. Od sierpnia 2021 roku na wschodniej granicy Polski z Białorusią trwa kryzys humanitarny. Ludzie z krajów dalekiego wschodu uciekający przed wojną i głodem próbują przedostać się do Europy. Z Białorusi próbują dzikim lasem dostać się do Polski. Z jednej strony straż graniczna białoruska przemocą wypycha uchodźców na stronę polską, a strażnicy graniczni w Polsce dokonują nielegalnego ,,pushbacku” wypychając ludzi na stronę białoruską. Ludzie w tej pułapce tkwią czasami miesiącami. Organizacje humanitarne nie są dopuszczane do pomocy, tylko nieliczni aktywiści niosą im pomoc medyczną i humanitarną.

Specjalnie na okoliczność festiwalu powstaje zin! Zapraszamy do nadsyłania tekstów, grafik, zdjęć, rysunków i poezji w temacie Jogi, czym dla was jest, jak ją postrzegacie. Budzimy drzemiące w nas siły twórcze, pozwalamy płynąć kreacji, by stworzyć tę publikację razem.  
Projekt wspiera ZINEK.  
Prace można słać na: freakyogafest2323@gmail.com  
DEADLINE: 1.06.2023  
Zin link: [www.facebook.com/events/746535210532602/]  

Jest dla nas ważne, by festiwal był przestrzenią przyjazną dla wszystkich osób, w ich pięknej różnorodności. By był Przestrzenią Bezpieczniejszą, tzn. wolną od przemocy fizycznej, psychicznej, seksualnej, werbalnej, symbolicznej, w tym dyskryminacji ze względu na płeć, orientację, pochodzenie, wygląd, wiek, status społeczny czy ekonomiczny. Zdajemy sobie sprawę, że żadna przestrzeń nie jest całkowicie bezpieczna i wolna od opresji oraz przejawów hierarchii, dlatego chcemy wspólnie zadbać o jej tworzenie!

Dla osób, które zajmują się rękodziełem i chcą się z nim wystawić w czasie festu organizujemy taką strefę. Czekamy na zgłoszenia pod adresem: freakyogafest@pm.me  
Piszcie też, jeśli chcecie włączyć się w tworzenie Festu.

Datum & Zeit: 

Samstag, 17 Juni, 2023 (Ganztägig) bis Sonntag, 18 Juni, 2023 (Ganztägig)

Kategorie: 

 • Beratung/Hilfe/Sprechstunde
 • Kneipe/Café
 • Buch-/Infoladen/Bücherei
 • Kinderaktivität
 • Kurs/Workshop
 • Diskussion/Vortrag
 • Ausstellung
 • Essen
 • Treffen
 • Musik/Konzert
 • Arbeitsplatz/Selbermachen

Preis: 

 • umsonst
 • gegen Spende
ADA Puławska
Puławska 37
Polen

Squat: 

Former squat, now legalised

A.D.A. PUŁAWSKA is alternative space located in Warsaw, acting as an autonomous socio-cultural center. A.D.A.PUŁAWSKA relies entirely on grass-roots social activity.

Kategorien: 

 • Beratung/Hilfe/Sprechstunde / Kneipe/Café / Buch-/Infoladen/Bücherei / Kinderaktivität / Kurs/Workshop / Diskussion/Vortrag / Ausstellung / Film / Essen / (Umsonst)Laden/Markt / Treffen / Musik/Konzert / Party / Theater / Arbeitsplatz/Selbermachen