PRIMER REGIMEN (Kolumbia) + AXE RASH (Szwecja) + NAOMS (Waw)

Mittwoch, 5 Juli

PRIMER REGIMEN (Kolumbia) + AXE RASH (Szwecja) + NAOMS (Waw)

Short url: 

https://squ.at/r/9ew7

CONSTANT EAST PREZENTUJE:
Koncerty w środku tygodnia to bardzo istotna i nieprzewidywalna część każdej punk trasy. Powiedzmy, że dla kapel jest to substytut ruletki z tą różnicą, że zamiast podjeżdżać limuzyną do kasyna podjeżdżasz na squat vanem, z którego po otworzeniu drzwi wypadają śmieci.
Która z osób muzycznych nigdy nie odhaczyła sztuki na trasie we wtorek dla 4 osób przy barze po to, żeby dzień później zagrać full house gig niech pierwsza rzuci kamień.
W środę 5 lipca dzięki uprzejmości kolektywu ADA Puławska będziemy gościć w Warszawie dwa osobno podróżujące zespoły:

PRIMER REGIMEN (hardcore punk - Bogota, Kolumbia)
No Futuro, No Solución - punk dla osób, które szanują jak jest szybko i bez zbędnego komplikowania sprawy, tak zwana klasyka gatunku. Primer Regimen mają w sobie pierwiastek spotykany u wielu kapel z Ameryki Południowej - grają tak, że nawet nie znając hiszpańskiego dobrze wiesz, że są na coś zajebiście wkurwieni.
Będzie to ich ostatnia trasa więc tym bardziej cieszymy się, że będziemy mieli szanse sprawdzić ich na żywo.
https://primerregimen.bandcamp.com/

AXE RASH (hardcore punk - Sztokholm/Uppsala, Szwecja)
Business punx fuck off - kwintesencja skandynawskiego hardcore punka. Jeśli kapela ma na koncie kilka wydawnictw i pośród nich na palcach jednej ręki możesz zliczyć kawałki przekraczające 2 minuty to aż serce rośnie na myśl, że nie uświadczysz w trakcie ich seta żadnej solówki. FFO: ściana dźwięku oblana piwem, w którą ktoś właśnie rzucił krzesłem.
https://axerash.bandcamp.com/music

NAOMS (punk, postpunk - Warszawa)
Punk niejedno ma oblicze, a stołeczne NAOMS to najlepszy tego przykład. Ściana dźwięku składająca się z mieszanki postpunka z szczyptą psychodeli, a całość serwowana jako hołd dla lat 80'.
https://soundcloud.com/user626433063

Datum & Zeit: 

Mittwoch, 5 Juli, 2023 - 19:00

Kategorie: 

  • Kneipe/Café
  • Musik/Konzert
  • Party

Preis: 

  • Anderes
ADA Puławska
Puławska 37
Polen

Squat: 

Former squat, now legalised

A.D.A. PUŁAWSKA is alternative space located in Warsaw, acting as an autonomous socio-cultural center. A.D.A.PUŁAWSKA relies entirely on grass-roots social activity.

Kategorien: 

  • Beratung/Hilfe/Sprechstunde / Kneipe/Café / Buch-/Infoladen/Bücherei / Kinderaktivität / Kurs/Workshop / Diskussion/Vortrag / Ausstellung / Film / Essen / (Umsonst)Laden/Markt / Treffen / Musik/Konzert / Party / Theater / Arbeitsplatz/Selbermachen