Trhlina (se) otevírá!

Mittwoch, 22 Februar

Trhlina (se) otevírá!

Short url: 

https://squ.at/r/9a00

Kamarádky, kamarádi, Trhlina se konečně otevírá světu. Komunitní centrum, klubovnička, knihovna, pofelplac, místo s internetem a kávovarem, prostor pro alternativní kulturu, osvětové akce, setkávání, samosprávu, přátelství. Ve středu 22. 2. 2023 od 17.30 poprvé symbolicky otevřeme zlatou mříž ohrazující až dosud náš drobný, ale už teď opravdu srdeční projekt před tzv. veřejností.

Jsme parta, která Trhlinu zařídila i hodlá provozovat z nadšení, nekomerčně, na principu dobrovolné aktivity a vzájemné pomoci bez vlivu institucí, firem či politiků. Navazujeme na filozofii komunitních center, jako bylo legendární žižkovské Salé či nynější holešovická Zdena. Nabízíme jak prostor, kam si lidé mohou přijít přečíst zajímavou knihu, tak zázemí pro rozličný program. Máme spoustu plánů i ochotu poskytnout sympatickým lidem či spolkům místo k uspořádání vlastní schůzky, přednášky, promítání.

Na slavnostní otevíračce bude možnost si prostor se všemi jeho taji prohlédnout, dát si něco menšího, poklábosit i seznámit se. Kolem sedmé za kolektiv Trhliny proneseme menší úvodní slovo, nečekejte ovšem hodinové projevy. Centrum jsme milé, leč malé. Také nejsme hospoda a respektujeme právo sousedů na klid, takže nejpozději na 21.30 avizujeme večerku, po níž můžeme pokračovat v debatách a družbě třeba v některém z přilehlých podniků.

Těšíme se na vás!

Ozvat i mimo otevíračku se můžete na ahoj@trhlina.org, další info najdete na (průběžně tvořeném) webu Trhlina.org.

Datum & Zeit: 

Mittwoch, 22 Februar, 2023 - 17:30

Kategorie: 

  • Buch-/Infoladen/Bücherei
  • Diskussion/Vortrag

Themen: 

  • opening

Preis: 

  • umsonst
  • gegen Spende

E-Mail: 

Trhlina
Jaromírova 9
128 00 Prague
Tschechische Republik

Our events can be found now on akce.nolog.cz/place/Trhlina

 

An anarchist infoshop with a library and game consoles, we create a space for meetings, talks, discussions and just hanging out.

Welcome <3

Kategorien: 

  • Buch-/Infoladen/Bücherei / Kurs/Workshop / Diskussion/Vortrag / Film / Treffen / Arbeitsplatz/Selbermachen

Öffnungszeiten : 

every Thursday and Sunday from 3pm to 9:30pm + events