SEKS I NARKOTYKI (otwarty panel dyskusyjny z udziałem ekspertek)

Sonntag, 18 Oktober

SEKS I NARKOTYKI (otwarty panel dyskusyjny z udziałem ekspertek)

Short url: 

https://squ.at/r/82do

SPOTKANIE PRZENIESIONE NA ONLINE! Stream będzie dostępny na feju i naszym youtubie.  

 

 Z radością ogłaszamy nasz pierwszy po lockdownie event! Będzie to otwarty panel dyskusyjny na temat łączenia seksu i substancji psychoaktywnych, organizowany we współpracy ze Społeczną Inicjatywą Narkopolityki. Wydarzenie odbędzie się w znanej już nam z sekspozytywnych pokazów filmowych przestrzeni - ADA Puławska (w kawiarni). Chcemy porozmawiać miedzy innymi o bezpieczeństwie w obu tematach, zagrożeniach z nich wynikających i redukcji szkód, o stereotypach genderowych i czy są one zgodne z faktami, o pojęciu "chemsex" i czy dotyczy ono każdego przypadku zażycia substancji do seksu, o tym jak poszczególne grupy substancji wpływają na nasze doznania oraz co z tematem świadomego consentu w takiej sytuacji. Zachęcamy też do zadawania nam pytań!W dyskusji wezmą udział ekspertki:- Marta Płonecka (Inicjatywa Sekspozytywna)
- Aleksandra Plewka (Inicjatywa Sekspozytywna)
- Małgorzata Małyszko (Społeczna Inicjatywa Narkopolityki)Moderator dyskusji: Weronika Achrem (IS & SIN)Pytania można będzie kierować do nas na żywo oraz online - planujemy bowiem streaming dyskusji. W trakcie wydarzenia, przed i po panelu, będzie możliwość porozmawiania z wolontariuszkami i wolontariuszami obu inicjatyw, a także skorzystania z materiałów edukacyjnych dostępnych na obu stoiskach.Będzie to też premiera naszych i Waszych wlepek! (przypominamy o naborze grafik: facebook.com/events/354386928946305/ )  Wydarzenie jest otwarte i bezpłatne.Zapraszamy od godziny 15:00, start dyskusji: 15:30.

Datum & Zeit: 

Sonntag, 18 Oktober, 2020 - 15:00 bis 18:00

Kategorie: 

  • Beratung/Hilfe/Sprechstunde
  • Kneipe/Café
  • Buch-/Infoladen/Bücherei
  • Treffen

Preis: 

  • umsonst
the internet
Online

A.D.A. PUŁAWSKA is alternative space located in Warsaw, acting as an autonomous socio-cultural center. A.D.A.PUŁAWSKA relies entirely on grass-roots social activity.

Kategorien: 

  • Kneipe/Café / Buch-/Infoladen/Bücherei / Kinderaktivität / Kurs/Workshop / Diskussion/Vortrag / Ausstellung / Film / Essen / (Umsonst)Laden/Markt / Treffen / Musik/Konzert / Party / Theater / Arbeitsplatz/Selbermachen