8. Anarchistický festival knihy

Cancelled: Samstag, 17 Oktober

8th Prague Anarchist Bookfair

Short url: 

https://squ.at/r/78m1
Cancelled

 Letošní bookfair se ruší. Uvidíme se v květnu 2021
Vzhledem k nepříznivě se vyvíjející pandemii COVID 19 nám nepřijde odpovědné a smysluplné dělat knižní festival, byť v osekané podobě. Bez ohledu na to, s jakými omezeními přijde vláda, jsme se tak rozhodli letošní bookfair zrušit. Uvidíme se v květnu 2021.


To však neznamená, že bychom zaháleli. Čtyři bedny knih z Active Distribution sice nebudou k dostání na bookfairu, ale budete se mít možnost pro ně stavit v družstevním obchůdku Roleta 39 na pražském Žižkově. Pro mimopražské připravuje Roleta 39 také e-shop. V Roletě je a bude k dostání také celá řada zinů a knížek od nakladatelů, kteří by byli na bookfairu. Neklid i Anarchistická federace připravují řadu knih, o kterých vám také na našich sociálních sítích dáme vědět. Tak nás sledujte, kupujte si knížky, protože tím podpoříte radikální nakladatele, družstvo nebo i naší distribuci. A ČTĚTE. „Lockdownu“ můžeme využít k tomu, že se vyzbrojíme politickou imaginací, kterou budeme potřebovat v dalším kolektivním úsilí o sociální změny.

Datum & Zeit: 

Samstag, 17 Oktober, 2020 (Ganztägig)

Kategorie: 

  • Buch-/Infoladen/Bücherei
  • Essen
  • (Umsonst)Laden/Markt

Themen: 

  • Bookfair

Preis: 

  • umsonst
  • gegen Spende

E-Mail: 

Cross Club
Plynární 23
17000 Prague
Tschechische Republik

Wegbeschreibung: 

Metro C "Nádraží Holešovice".

Salé ist ein autonomes Infozentrum, das von einem anarchistischen Kollektiv betrieben wird. Es bietet Raum für antiauthoritäre Kollektive und Einzelpersonen. Der Infoladen ist 100% rauchfrei, an der Bar gibt es Bier und nichtalkoholische Getränke.

Kategorien: 

  • Beratung/Hilfe/Sprechstunde / Kneipe/Café / Buch-/Infoladen/Bücherei / Kurs/Workshop / Diskussion/Vortrag / Ausstellung / Film / Essen / (Umsonst)Laden/Markt / Treffen / Arbeitsplatz/Selbermachen

Öffnungszeiten : 

Dienstag - Donnerstag 18:00-21:00 + programm
 

Klinika was evicted in January 2019

Kategorien: 

  • Aktion/Protest/Camp / Beratung/Hilfe/Sprechstunde / Buch-/Infoladen/Bücherei / Kurs/Workshop / Diskussion/Vortrag / Ausstellung / Film / Essen / (Umsonst)Laden/Markt / Treffen / Musik/Konzert / Theater / Arbeitsplatz/Selbermachen