Solidarumo tinklo susitikimas / Solidarity Network meeting

Samstag, 6 Mai

Solidarumo tinklo susitikimas / Solidarity Network meeting

Short url: 

https://squ.at/r/310b

[EN below]

Visus, besidominčius "Gyvenimas per brangus" solidarumo tinklu ar norinčius kaip nors prie jo prisijungti kviečiame į susitikimą šį šeštadienį, socialiniame centre "Emma". Bus pristatyti solidarumo tinklo organizaciniai principai, istorija bei dabartinė veikla. Taip pat galėsite tapti solidarumo tinklo nariu, prisijungti prie jo veiklos organizavimo ar sužinoti, kaip kitaip galite prie jos prisidėti.

Apie solidarumo tinklą:
Mes esam neformali, savanorišku žmonių įsitraukimu grįsta organizacija. Solidarumo tinklas yra atviras dirbančioms, bedarbiams, studijuojantiems ir kitiems žmonėms. Šis tinklas grįstas idėja, kad bendras neteisybes darbovietėse ar kitur patiriantys žmonės gali padėti vieni kitiems susivienydami ir kovodami kartu, arba: “skriauda vienai – skriauda visiems”.

Daugelis iš mūsų esam patyrę neteisingą elgesį iš savo bosų, būsto savininkų ar kitų žmonių, kurie turėjo galią spręsti apie mūsų darbo ar gyvenimo sąlygas. Iš patirties žinom, kad vienintelis kelias užsitikrinti teisingą, lygų ir pagarbų elgesį yra būti pasiruošusiam kovoti ir apginti savo teises. Tačiau kovojant vieniems retai kas pasikeičia. Todėl nusprendėme kurti solidarumo tinklą ir organizuotis kartu su panašias problemas patiriančiais žmonėmis. Veikdami kolektyviai, galime rasti būdų pasipriešinti išnaudojimui darbe ir kitur.

[EN]

Meeting for everyone interested in "Gyvenimas per bragus" solidarity network. We will present the main organizational principles of the solidarity network, its history and its current activities. You will also be able to become its member or find out how to contribute to its activities in other ways.

About the solidarity network:
Gyvenimas Per Brangus (GPB) Solidarity Network is an informal organisation of workers, tenants, and students.

Our aim is to enforce workers’ rights and fight for improvement of conditions at work, study, and life. Our activities:
– publicising workers’, tenants’, and students’ struggle.
– direct solidarity actions at workplaces and elsewhere.
– consultations on workers’, tenants’, and students’ rights.
– striving for a broader network with existing workers’ and students’ movements.

Datum & Zeit: 

Samstag, 6 Mai, 2017 - 19:00 bis 21:00
Socialinis centras Emma
Mickeviciaus g. 35
Second floor
Litauen

Squat: 

Former squat, now legalised

Gyvenimas per brangus (eng. Life Is Too Expensive) Solidarity Network is an informal organisation of workers, tenants, and students.

Kategorien: 

  • Beratung/Hilfe/Sprechstunde / Buch-/Infoladen/Bücherei / Diskussion/Vortrag / Film / Essen / Treffen / Party

Öffnungszeiten : 

Social center is open during events.