Prezentacija "Kas nedirba?"

Dienstag, 28 März

Prezentacija "Kas nedirba?"

Short url: 

https://squ.at/r/2xol

Šioje prezentacijoje aiškinsimės, kas buvo ir yra darbo jėga šiandien, kaip keitėsi darbo sąvoka. Pagrinde bus remiamasi feminizuoto arba tai, ką vadinome moterų, darbo formavimosi procesu, pagrįstu konkurencijos ir individualizmo principais. 
Pirmiausiai atkreipsime dėmesį į darbo padalijimo pagal socialinę lytį problemą ir kaip tariamai neutralus, laisvas socialinės sutarties pilietinis subjektas (pilietis-vyras) yra glaudžiai susijęs su socialinės lyties ir klasės kontrolės galios mechanizmais. Toliau aiškinsimės panašmus ir skirtumus tarp vedybinio ir darbo kontraktų. Galiausiai patriarchalinį kontraktą ir neoliberalų subjektą integruosime į materialistinę socialinės lyties išnaudojimo analizę, remiantis dažniausiai moterų reproduktyvaus, dar kitaip vadinamo kasdienio arba buiteške, darbo nuvertinimu.

*paveikslėlyje dvidešimto amžiaus pradžios rankų kremo reklama skirta moterims, kurios neva rizikuoja prarasti savo "vienintelį", nes nenaudoja tinkamo kremo nuo indų plovimo sudirgusioms rankoms.

Datum & Zeit: 

Dienstag, 28 März, 2017 - 21:00 bis 23:00
Socialinis centras Emma
Mickeviciaus g. 35
Second floor
Litauen

Squat: 

Former squat, now legalised

Gyvenimas per brangus (eng. Life Is Too Expensive) Solidarity Network is an informal organisation of workers, tenants, and students.

Kategorien: 

  • Beratung/Hilfe/Sprechstunde / Buch-/Infoladen/Bücherei / Diskussion/Vortrag / Film / Essen / Treffen / Party

Öffnungszeiten : 

Social center is open during events.