<< previous events / next events >>
 
Monday 21 April
AK Movienight: Waltz With Bashir @ De Monk Achterhuis, Gent
19:30 free entrance
Tuesday 22 April
Permanences bibliothèque anarchiste / Openingsuren anarchistisch bibliotheek @ Lokaal Acrata, Brussel
17:30
Thursday 24 April
Permanences bibliothèque anarchiste / Openingsuren anarchistisch bibliotheek @ Lokaal Acrata, Brussel
17:30
Discussion: La révolution en Iran / De revolutie in Iran 1978-79 @ Lokaal Acrata, Brussel
19:30
Saturday 26 April
Permanences bibliothèque anarchiste / Openingsuren anarchistisch bibliotheek @ Lokaal Acrata, Brussel
14:00
Discussion: Contre la Coupe du Monde au Brésil /Tegen de Wereldbeker in Brazilië @ Lokaal Acrata, Brussel
15:00
Sunday 27 April
lazy funky sunday: cultuurmarkt @ Ecokot, Antwerpen
14:00 free entrance
Tuesday 29 April
Permanences bibliothèque anarchiste / Openingsuren anarchistisch bibliotheek @ Lokaal Acrata, Brussel
17:30
Thursday 01 May
Permanences bibliothèque anarchiste / Openingsuren anarchistisch bibliotheek @ Lokaal Acrata, Brussel
17:30
Saturday 03 May
Permanences bibliothèque anarchiste / Openingsuren anarchistisch bibliotheek @ Lokaal Acrata, Brussel
14:00
Monday 05 May
Maandelijks Op Maandag: trekt uw plant @ Filmhuis Klappei, Antwerpen
19:30
Tuesday 06 May
Permanences bibliothèque anarchiste / Openingsuren anarchistisch bibliotheek @ Lokaal Acrata, Brussel
17:30
Thursday 08 May
Permanences bibliothèque anarchiste / Openingsuren anarchistisch bibliotheek @ Lokaal Acrata, Brussel
17:30
Saturday 10 May
Permanences bibliothèque anarchiste / Openingsuren anarchistisch bibliotheek @ Lokaal Acrata, Brussel
14:00
Sunday 11 May
kringloopfestival @ Ecokot, Antwerpen
14:00 free entrance
 
<< previous events / next events >>
find events
what:
where:
 
 
 find locations
 
 printer-friendly
 
 add events
 
 info
 

Hosted by Squat!net